Dodawanie strony do katalogu

Dodawanie strony do katalogu

Dodawanie strony do katalogu

Dodawanie strony do katalogu jako proces z reguły wygląda wszędzie tak samo bez względu na skrypt. Na początku musimy podać adres naszej strony, a następnie wypełnić odpowiednie pola formularza. Jako tytuł strony powinniśmy podać frazę, którą pozycjonujemy, dlatego, że tytuł strony w katalogu jest naszym linkiem wychodzącym.

Oprócz tego musimy opisać w kilku zdaniach to szkolenia bhp kraków, co użytkownicy mogą znaleźć na naszej stronie, czyli pokrótce zareklamować naszą ofertę.

Ważne, aby opis był w miarę możliwości krótki i treściwy, napisany przejrzystym językiem, bowiem w innym wypadku administrator może nie zaakceptować naszej strony. Następnie należy podać kilka słów kluczowych powiązanych z naszą witryną oraz adres mailowy, na który powinniśmy otrzymać potwierdzenie o akceptacji wpisu. Oprócz tego musimy odpowiednio skategoryzować dodany przez nas wpis. Mamy stronę o golfie, więc dodajemy do kategorii Sport, a nie Teatr. Po całym tym procesie oczekujemy maila zwrotnego z informacją o zaakceptowaniu dodania naszej strony do katalogu.

– autor artykułu