Jak blogi zastepuja strony

Jak blogi zastepuja strony Klient może nie tylko zobaczyć kampanię dla produktu, ale może również wystąpić wartości produktu lub marki poprzez interakcję. Może to przybrać formę przeciągając wokół obiektu, peeling lub popping otworzyć okno, aby odsłonić produkt do bardziej skomplikowanych działań, które pracują jako proste gry. Marketing poprzez doświadczenie jest szczególnie cenne, gdyż zwiększa świadomość marki i może mieć pozytywny wpływ na postrzeganie marki. Interakcje nie było tak skuteczne, że wiele kampanii na zewnątrz zaczynają brać to się z plakatów, które zawierają ekrany wideo dotykowe.

kierowanie

Skuteczne kierowanie kampanii może mieć wyjątkowe rezultaty. Na przykład, baner lotnicza w miejscu docelowym podróży. Chodzi o to, aby dopasować publiczność do swojej oferty z publicznością w miejscu prowadzenia kampanii. To może być ulepszony szczegółowych danych, które mają właścicieli witryn, które pozwala je dopasować do konkretnych kampanii użytkowników. Ponadto, wpływ kampanii Rich Media jest idealny dla targetowania behawioralnego, gdzie wyświetlana jest dana kampania opiera się na konkretnych, takich jak wyzwalacze konsumenta kliknięcie kombinacji linki.

Pokazuje na sesję

Ze względu na większe oddziaływanie kampanii multimedialnych powinien upewnić się, że użytkownik nie ogarnia swoje ogłoszenie w efekcie, prawdopodobnie chcesz, aby ograniczyć liczbę wyświetleń raz na wizycie.

Pomiar wydajności

Marketing online ma tę zaletę, że może być mierzona w znacznie bardziej szczegółowy niż w przypadku tradycyjnych rodzajów marketingu. W szczególności, poziom kliknięć, interakcji, a nawet osoby, które mogły być postrzegane kampanię, a następnie odpowiedzieć później. Trzech pomiarów podstawowych należą:

1. Poczta zdarzenia click – liczy się to, że ludziom kliknij baner, a następnie te, które albo książka, zarejestruj się lub kupić od witryny.

grupadetektywistyczna
– autor artykułu