Wybor szablonu strony

Wybor szablonu strony

Oto wielka debata: Długi okres ubezpieczenia opiekuńczego nie jest konieczne dla ciebie. Niektórzy ludzie są nieugięty w swoim stanowisku, że nigdy nie dostanę długoterminowego ubezpieczenia opiekuńczego. I nie odnoszę się do tych, którzy są Trec Wear na tyle bogaty, że można je łatwo płacić za opiekę długoterminową, nie stając zrujnowany finansowo.http://www.inpest.pl/oferta/dla-domu-gospodarstwa/ozonowanie/ Nie mówię też o tych, którzy naprawdę są tak biedni, że kwalifikują się do Medicaid. Mam na myśli tych, którzy nie kwalifikują się do Medicaid, ponieważ nie są biedni i nie może zapłacić za rok pobytu w domu opieki, nie stając się finansowo zniszczony. Ten artykuł będzie spojrzeć na debaty: Długi okres ubezpieczenia opiekuńczego – Czy Wisde?

Amerykanie żyją dłużej. To dobra wiadomość. Jest to także zła wiadomość, ponieważ starsi ludzie rosną tym bardziej że mogą wymagać pewnych form opieki długoterminowej. Statystyki pokazują, że jedna na każde dwie wysokości do 40 procent Amerykanów w wieku 65 lat i powyżej, mogą wprowadzić w domu opieki w ich życiu. Kolejny raport szacuje, że około 12 milionów Amerykanów będzie wymagać opieki długoterminowej do roku 2020. Czy można znieść bólu będziesz powodować jeśli się z koniecznością opieki długoterminowej, bez długoterminowego ubezpieczenia pielęgnacyjnego?

Wybor szablonu strony

Jeśli istnieje pięćdziesiąt / pięćdziesiąt szansa, że ??coś się stanie, nie jest dobrym posunięciem być ubezpieczony od niego. Och, to 50/50 40% danej populacji. Ale pomyśl o tym: Ponad połowa z tych, którzy skończyć wymagających długoterminowej opieki za to zapłacić z własnej kieszeni (To około 80000 $ rocznie). Widzieli go jako coś, co zdarzyło się tylko do innych, dopóki nie znaleźli się potrzebne.

Jeśli uważasz, że jest źle, to jesteś w dużym zaskoczeniem: Ci ludzie zmuszeni korzystać ze swoich oszczędności życia i boleśnie skończyć staje statystyki dobrostanu, ponieważ kończy się sięgnięcie do Medicaid.

– autor artykułu