Katalog stron a pozycjonowanie

Katalog stron a pozycjonowanie

Coraz częściej zadawane jest pytanie czy katalog stron https://wfw.com.pl/strony/wydaj-ksiazke/ SEO ma jeszcze rację bytu?

Również u pozycjonerów, katalogi stron internetowych, nazywane także katalogami stron seo cieszą się sporym zainteresowaniem. Linki, które prowadzą z katalogów mogą mieć spory wpływ na końcowe efekty wyszukiwań po wpisaniu konkretnej frazy. Katalogowanie, bo tak nazywa się ten proces, to dodawanie adresu internetowego do nawet kilku tysięcy katalogów.

To jednak nie jest gwarantem sukcesu o wysokiej pozycji wyszukiwania. Obecnie katalogi stron SEO nie mają takiej efektywności jak jeszcze kilka lat temu. Aktualnie, nie liczy się ilość, lecz jakość. Specjaliści do spraw link buildingu cenią stabilne pozycje, utrzymujące się przez długi czas na tym samym poziomie frazy, i dlatego też automatyczne aplikacje zastępują pracą ręczną. Wybierają samodzielne dodawanie adresów stron do katalogów, wybierając przy tym witryny o dobrych parametrach, w dużej części płatne. Jedynie w ten sposób mogą w pełni kontrolować realizację procesu linkowania.

– autor artykułu