Czy znajdziemy strone przez katalog internetowy

Czy znajdziemy strone przez katalog internetowy Słabe informacji prowadzi do spadku zbiorów brutto = niskich zysków.

Wprowadzanie danych

Wprowadzanie danych Kolejnym ogniwem w łańcuchu; nieprawidłowe informacje wprowadzić do komputera spowoduje roszczenia odmawia. Twierdzi, że odmówiono Okazuje 30 – 60 dni do 90 – 120 dni do ich otrzymania. Przepływ gotówki jest naruszona.

Rola wprowadzania danych

Dokonaniu rejestracji pacjenta

Czy znajdziemy strone przez katalog internetowy

zezwolenia postowania

rozliczenie opłat

Kwalifikacje wprowadzania danych

Ponadprzeciętne umiejętności

Czy znajdziemy strone przez katalog internetowy

Znajomość kodów CPT i ICD-9 kodów

Szczegółowo zorientowany.

Każda pozycja w przedniej części ma bezpośredni wpływ na należności konta. Dział rozliczeniowy nie może wykonać dobrą robotę jeśli początkowa informacja była błędna. Błędne informacje doprowadzi do roszczeń albo są płacone od 90 – 120 dni lub dużych ilości odpisów. Na dzisiejszym rynku praktyka nie może sobie pozwolić na nieprawidłowe dane. Jako trener mówi do swoich graczy, błędy psychiczne są nie do przyjęcia. Tak ludzie popełniają błędy, ale widziałem, gdzie praktyki nie sprawdza ubezpieczenia i / lub nie mają zezwolenia / skierowania, co prowadzi do odpisy. Innym problemem jest niekompletne dane osobowe lub błędne informacje ubezpieczeń, który prowadzi do zapłaty przybywających w 90 -120 dni i skutkuje zmniejszeniem przepływu środków pieniężnych.

To trudne do prowadzenia praktyki, ale można to zrobić. Praktyka może być opłacalna! Aby prowadzić dochodową praktykę wymaga dostawcę do zapamiętania i zrozumienia, jak ważna jest front-end jest jego / jej sukcesu.

– autor artykułu