Czy warto reklamowac strone przez banery

Czy warto reklamowac strone przez banery

Istnieje wiele programów, które automatycznie wysyłać informacje do ludzi, aby zobaczyć to, czego szukasz. Nie będzie inaczej. Trzeba monitorować wiele osób tak, że wiesz, co dobre słowo aby kupić.

Istnieje wiele sposobów monitorowania komputera. Wiele osób korzysta z ciasteczek, jak StatCounter śledzić, co robisz w Internecie. Ponadto, istnieją firmy takie jak Casalemedia i Tribalfusion które śledzą osoby.

Niektórzy ludzie idą tak daleko, że cichcem keyloggery i przejmującymi kontrolę nad przeglądarką, aby uzyskać nazw domen. Jest to z pewnością nielegalne, ale należy pamiętać, że dzieje się tak, można podjąć zapobiegawcze środki bezpieczeństwa komputerowego na komputerze. Nie daj się zwieść przez zabezpieczenia antywirusowe i zapory. Trzeba podjąć pewne bardzo poważne środki bezpieczeństwa komputerowego. Microsoft BitLocker i Iron Key przyjść do głowy.

Wiele złośliwych programów w pakiecie z wolnego oprogramowania. Pamiętaj, że oprogramowanie nie jest za darmo. tuniki damskie hurt Nie akceptuj wolnego oprogramowania z dowolnego źródła. Jest to często usiane sposobów szpiegować was.

Ukryj trasami: Bieg przedni sprawia, że ??ludzie na ciebie zły

To nie byłby dobry pomysł, aby zachować wszystkie swoje domeny w osobistym imieniu; zwłaszcza bez ukrywania Whois informacji. Po pewnym czasie wszyscy będą się zastanawiać, jak Bob Domeny Człowiek dostał tak wiele nazw domen w ciągu jednego dnia. Wróćmy na chwilę do wydobywania złota w 1800 roku. Pewnie można dostać strzał lub zabity, gdyby ludzie wiedzieli, co robisz.

Lepszym sposobem jest utworzenie wielu różnych firm. Umieścić w nazwach domen firmowych i losowo wybrać inny parkowanie gotówki lub degustacji szablony tak, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co robisz. W ten sposób można zarabiać pieniądze, trzymając domen i wygląda anonimowy.

– autor artykułu